Komunikaty Ottawskie

Bal Jubileuszowy Szkoły Polskiej
Photo: Czeslaw Piasta, Komunikaty Ottawskie

Jubilee Bal of Polish School in Ottawa


W dniu 6 listopada 2004 odbył się Jubileuszowy Bal Szkoły Polskiej im. Wiktora Podoskiego w Ottawie z okazji 50-lecia szkoły. To wielkie i uroczyste przyjęcie odbyło się w Hellenic Centre, 1315 Prince of Wales Drive, Ottawa. Liczba gosci przekroczyła wszelkie podobne imprezy, które odbyły się w Polonii Ottawskiej w ciagu ostatnich kilkunastu lat. Było nas więcej niż na najliczniejszej zabawie polonijnej ostatnich lat, jaka jest doorczny Bal Sportowca Klubu Sportowego "Białe Orły".

Jesli byłes uczestnikiem tej wspaniałej zabawy, to rzuć okiem na galerię zdjęć poniżej, żeby sobie przypomnieć ten wieczór. Jesli nie byłes, to będziesz mieć okazję zobaczyć, co straciłes.

Po kolacji zabawę rozpoczęto od czegos wolniejszego, ależ jak tradycyjnego - od Poloneza. Wodzirejem był pan Stanisław Kielar, a tancerze bawili się wspaniale.

Zespół "Mr. System" bawił wszystkich wysmienicie. Kabaret "Po Ósmej" przedstawił program pt. "Klasa po ósmej". Parkiet taneczny był zapełniony do samego końca imprezy.

Dziękujemy organizatorom za zorganizowanie tej wysmienitej imprezy, a Szkole Polskiej im. Podoskiego sukcesów na koleje 50 lat !


Kliknij na zdjęcie, żeby zobaczyć powiększone.
Photo: Czeslaw Piasta, Komunikaty Ottawskie


[Go to the top of the page]